Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Torby i plecaki reklamowe

torby i plecaki reklamoweW kwestii gadżetów reklamowych oczywiste powinny być dwie rzeczy. Pierwsza, to taka, że warto inwestować w gadżety, które, w zależności od swojego rodzaju, będą albo używane przez pracowników firmy, albo rozdawane jej klientom. Druga, to taka, że gadżety powinny być użyteczne, a więc powinny to być przedmioty, których posiadająca je osoba na pewno będzie częściej lub rzadziej używać. Ciekawym pomysłem na gadżety są torby i plecaki reklamowe, które z jednej strony mogą być produkowane z myślą o pracownikach firmy, a z drugiej – o jej klientach. Dla pracowników możemy zamówić torby z nadrukiem firmowym, w których mogliby oni nosić dokumenty i akcesoria niezbędne do wykonywania pracy, np. w trakcie spotkań z klientami.  

Nadruk na torbach i plecakach reklamowych - tanio i skutecznie

Wykorzystywanie akcesoriów z nadrukowanym logo firmy zwiększa naszą wiarygodność oraz ma znaczny wpływ na wzrost zaufania ze strony klientów, dlatego też bez wątpienia warto przemyśleć tego rodzaju rozwiązania. Jeśli pracownicy noszą strój służbowy, firmowa torba może być jego dopełnieniem, co doskonale widać na przykładzie firm transportowych, które wdrażają ten pomysł. Oczywiście koszt wyprodukowania toreb i plecaków z firmowym nadrukiem może być wysoki, jednak jeśli chcemy zamówić plecaki i torby reklamowe, które byłyby przeznaczone dla potencjalnych i obecnych klientów, możemy sięgnąć po tańsze rozwiązania, zwłaszcza, że obecnie są one w modzie. Mowa tutaj o bawełnianych torbach, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne i używane przez osoby w każdym wieku, jednym służąc jako torby na zakupy wielokrotnego użytku, a innym zastępując zwykłe torebki. Koszt zamówienia takich toreb z firmowym nadrukiem nie jest szczególnie wysoki, natomiast jeśli nadrukowana na nich grafika będzie pomysłowa i atrakcyjna, nasze torby mogą cieszyć się ogromnym powodzeniem i stać się przedmiotem pożądania.  

Tanie rozwiązanie - plecaki na sznurkach, wygodne torby reklamowe

plecaki reklamowePodobnym pomysłem, niedrogim w wykonaniu, a mogącym cieszyć się dużą popularnością są materiałowe plecaki na sznurkach, które w ciągu ostatnich miesięcy również stały się modne, stanowiąc wygodną alternatywę zarówno dla bawełnianych toreb, jak i zwykłych plecaków. Zamawiając takie plecaki z nadrukiem, za jedną sztukę możemy zapłacić zaledwie kilka złotych, a będą one atrakcyjnym dla wielu osób upominkiem od naszej firmy. Pracownie oferujące torby i plecaki reklamowe z nadrukami przeważnie posiadają w swojej ofercie duży ich wybór, dzięki czemu możemy złożyć tam zamówienie zarówno na wyższe jakościowo torby przeznaczone dla pracowników, na których będzie umieszczone logo naszej firmy, jak i na niedrogie torby i plecaki materiałowe, na których nadrukiem może być ciekawa grafika nawiązująca do działalności naszego przedsiębiorstwa. Zamawiając jednorazowo sporą ilość tego rodzaju gadżetów firmowych możemy sporo zaoszczędzić, jeżeli firma, w której składamy zamówienie przewiduje rabaty dla większych realizacji. Zwykle obowiązuje zasada, wedle której im większe zamówienie, tym niższe ceny jednostkowe produktów.

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem